Розбирання техніки

У пошуках економних рішень фермери часто звертаються до альтернативних джерел ремонту сільськогосподарських машин. До таких можна віднести використання комплектуючих з розборки тракторів або іншої сільськогосподарської техніки. І це не дивно, оскільки б/в двигун Джон Дір обійдеться в половину дешевше за новий оригінал. Ми надаємо послуги з пошуку та підбору вживаних запчастин. Якщо Вам потрібен задній міст, КПП, редуктор, бортова передача або агрегати, ми допоможемо знайти потрібні запчастини в хорошому стані. Ми маємо широку партнерську мережу в Україні та за її межами. У нас налагоджені зв’язки та логістика з великими майданчиками та господарствами по всій Європі. Ми допоможемо Вам знайти двигун на Джон Дір або іншого зарубіжного виробника та доставити її з будь-якої країни нашого континенту.

Переваги замовлення запасних частин з розбирання тракторів:

  • економія фінансових вкладень;
  • придбання якісних оригінальних товарів за ціною, яка буде набагато нижчою за китайський аналог;
  • співпраця з німецькими та польськими компаніями дозволяє купити деталі з машин, які мають невеликий пробіг;
  • швидка доставка.

Незалежно від того, що Ви шукаєте: коробку передач, кабіну, агрегат або б/в двигун Джон Дір (John Deere), Fendt, Callenger, Case, CNH, Massey-Ferguson, Deutz Fahr, Claas, Valtr, інших європейських марок, пріоритетну важливість визначає правильний підбір та оцінка стану деталі. Наші висококваліфіковані фахівці допоможуть провести експертизу та переконатися у належній якості та працездатності обладнання. Нами будуть оцінені такі параметри:

  • загальний стан;
  • відсутність корозії металу та іржі;
  • наявність дефектів і пошкоджень;
  • рівень виробітку та зносу.

У нас ви можете знайти все необхідне на техніку європейських та американських виробників. Серед них: Lemken, Kverneland, Kuhn, Gregoire Besson, Vaderstad, Rabe, Rabewerke, Unia, Amazone, Horsch, Vogel & Noot, Kinze, Kleine, Pottinger, Holmer, Ropa, Fendt, JDeere, Callenger, Case, NH, Fortschritt, Laverda, Massey-Ferguson, Grimme, Geringhoff, Capello, Kemper, Krone, Vicon, Deutz Fahr, McDon, Claas, Buehler, Sauter, -JF- Stoll, Zuern, Kemper-stadtlohn, Faresin, Bobcat, Doosan, Monosem, Strautmann, Mammut та інші.

Ми постійно розширюємо свою партнерську мережу та динамічно розвиваємося. Якщо у Вас є пропозиції з продажу запчастин або з розбирання тракторів, комбайнів, спецтехніки – надсилайте нам свої заявки на пошту alex1983ran@gmail.com або зв’яжіться з нами за тел. +38(095)820-23-95

разборка Джон Дир