Запчастини Джон Дір (John Deere)

Сучасна європейська сільськогосподарська техніка встигла зарекомендувати себе на українському ринку як надійне обладнання з високим коефіцієнтом продуктивності. Маючи безліч переваг, вона все ж вимагає своєчасного та професійного обслуговування. Встановлюючи на техніку запчастини Джон Дір або виробництва іншої торгової марки, варто звернути увагу на якість. Вибираючи комплектуючі сумнівного походження, Ви отримуєте ризик порушення цілісності роботи всього механізму, що може призвести до виходу з ладу дорогих деталей.

У ЧеАгро Ви можете купити запчастини John Deere та бути впевненими в їхній оригінальності.

Завдяки прямим поставкам із заводу John Deere ми виключаємо ризик підробки та можемо гарантувати, що Ви отримаєте саме те, що замовляли. Виробник рекомендує використовувати тільки оригінальні запасні частини Джон Дір, оскільки їхня якість гарантована заводом-виробником. Такі деталі точно підходять за розміром та дозволяють значно подовжити період експлуатації обладнання. Запчастини на трактор, для зернозбирального чи силосного комбайна, на прес-підбирач Джон Дір поставляються в строк від 2 до 7 робочих днів. Можлива експрес-доставка запасних частин John Deere за Вашим індивідуальним замовленням.

Якщо Вас цікавить бюджетний варіант запчастин Джон Дір, наші фахівці допоможуть підібрати аналог, перевірений роками у процесі роботи техніки. За 14 років роботи компанії ЧеАгро ми з’ясували, яким брендам можна довіряти і готові поділитися з Вами особливостями ремонту техніки за принципом «як для себе».

Запасні частини Джон Дір в Україні – що ми можемо Вам запропонувати:

  • доступні ціни;
  • європейська якість деталей;
  • індивідуальний підхід до вирішення Вашої проблеми;
  • налагоджена логістика та мінімальні терміни поставки;
  • обслуговування на гідному рівні.

У ЧеАгро Ви можете замовити запчастини до техніки John Deere на вигідних умовах. Також ми співпрацюємо з іншими провідними закордонними виробниками сільськогосподарської техніки, спецтехніки та навантажувачів. В каталозі магазину Ви знайдете бичі молотильного барабану, вали, деталі до соломотрясів, полуосі, варіатори, віяла комбайнів, решета, сальники, сегменти коси, вкладиші, головки, зірочки, кільця, колеса, форсунки, шківи, шнеки, ланцюги, масляні, паливні та повітряні фільтри, датчики, двигуни і окремі запасні частини до них, пальці, підшипники, накінечники, ножі, насоси, паси, диски, помпи, прокладки, ремені, ремкомплекти, комплектуючі до зернових та колосових елеваторів, жаток, плугів, зчеплення, мотовила, повітряної, топливної системи та багато інших товарів. Також ми пропонуємо послуги з ремонту різних моделей сільгосптехніки та обладнання, що знаходиться на території України. Менеджери компанії нададуть Вам детальну інформацію